Šokujúci prípad: žena porodila na záchode ktorý následne spláchla ! Ako to celé dopadlo ?

V nemocnici porodila matka dietťa do záchodovej misy. Aký trest matku teraz čaká?  A čo sa stalo s dieťatom?

Táto dráma  sa odohrala pred desiatimi  rokmi v pieštanskej nemocnici. Šokujúci pohľad sa naskytol zdravotnej sestre, ktorá neskoro v noci  našla na toalete vtedy 28-ročnú ženu s kompletne zakrvevanými rukami. Na zemi aj na stene bolo plno krvi. Po krátkom čase zistili, že žena je po pôrode… Keď sa sestra pozrela do záchoda, našla pod príklopom nehybné malé ľudské telíčko. 

Bildergebnis für zena porodila na zachode

Matka po pretrhnutí pupočnej šnúry zatvorila poklop a záchod spláchla. No malé dievčatko malo obrovské šťastie! Bábätko zo záchodu vybrali! Privolaná lekárka dievčatko, ktoré už nejavilo žiadne známky života, oživila a takto dievčatku zachránila život. Dievčatko, ktoré  velkým šťastím a rýchlou poocou lekárky prežilo, umiestnili v inkubátore.

Pokračovanie na druhej strane ! 
Matku, ktorá tehotenstvo zatajila dokonca aj pred manželom, v nemocnici hospitalizovali len niekoľko hodín pred pôrodom. Doma ju našla ležať pri posteli jej vtedy 12-ročná dcéra. Ženu transportovali do nemocnice s podozrením na neurologické ochorenie. Počas prijímania sa jej niekoľkokrát lekári pýtali, či nie je tehotná. Vždy odpovedala nie. Aký trest vymeral mestský súd matke? Za pokus o vraždu novonarodeného dieťaťa bola v roku 2007 odsúdená na 2-ročný trest s podmienečným odkladom na štyri roky. 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *