10 znakov toho, že váš anjel strážny vám je nablízku. Pozrite sa, či sa vás to netýka

Neraz nás upokojuje myšlienka, že anjeli strážni stojí za nami, sledujú nás a chránia nás v ťažkých životných chvíľach. To nám dodáva nádej aj v tých najtemnejších časoch a niekedy sa naozaj zázrakom vyhneme veľkému nešťastiu.

Existuje teória, že strážni anjeli sú naši milovaní, ktorí fyzicky opustili tento svet, no duchovne sú stále s nami. Sú pri nás, hoci ich nevidíme, snažia sa nás chrániť a varovať.

Ako sa to prejavuje? Toto je 10 znamení!

  1. Postavy v oblakoch

Ako deti, ste pravdepodobne často ležali na trávniku a dívali sa na oblaky hľadajúc v nich známe tvary. Ak sa však dívate na oblohu a uvidíte obrysy milovaného človeka, ktorý vás opustil, nemusí ísť o náhodu.

Duchovia môžu využiť mraky na sprostredkovanie správy o tom, že skutočne existujú. Môže ísť aj o všeobecnejšie znaky, ako sú nečakané nálezy alebo perie alebo fotografie, ktoré vám pripomínajú konkrétnu osobu.

  1. Farba

Len málo ľudí vie, no každý anjel sa spája s farbou, ktorá určuje jeho energiu. A výberom tejto farby ich môžeme pozvať do našich životov. Zároveň môžu túto farbu použiť na to, aby ste vedeli, že sú blízko. Ak z ničoho nič začnete vidieť rovnakú farbu kdekoľvek sa pozriete, upriamte na to pozornosť.

Samozrejme, párkrát môže ísť o náhodu, ale ak sa to stane častejšie, je vysoko pravdepodobné, že sa vo vašej blízkosti nachádza anjel strážny.

Pokračovanie na druhej strane!

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *